Atasoy Group

Kurumsal

Gıda, ilaç ve kimya sektörünü yenilikçi yaklaşımlarla sizlerin hizmetine sunan Atasoy Kimya; her zaman olduğu gibi geleceğe dair ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir. Atasoy Kimya olarak kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek yaptığımız her işte ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Atasoy Kimya, dinamik, yenilikçi, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, inovasyona ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimiz, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

# Eğitime önem veriyor, uygun çalışma ortamı sağlayarak çalışanlarımızı motive ediyoruz..

# Çevreye önem veriyor, çalışanların farkındalığını arttırıyor ve çevre projelerini destekliyoruz..

Misyonumuz

Ar-Ge ye, ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetin kalitesine verdiğimiz önem, dürüstlük ilkesinden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri, yenilikçi, akılcı çözümlerle ve yüksek hizmet kalitesiyle, hızlı, zamanında ve güler yüzlü hizmet vazgeçemeyeceğimiz değerlerimizdir.

Vizyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde ulusal ve uluslararası platformda tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır. Bu uğurda yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, öncü girişimlerimizle dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışırız.